Marin Akü

Marin Akü

Kara ve hava araçlarında olduğu gibi deniz araçlarında da enerji ihtiyacı bulunmaktadır. Teknolojik donanım imkanlarının artmasıyla birlikte her türlü ulaşım aracında elektrik kullanım oranı artmıştır. Bu sebeple deniz araçlarında da akü ihtiyacı doğmuştur. Kara araçlarında akü bittiğinde takviye yapma imkanı kolaydır. Gerek diğer sürücülerden gerekse yakınlardaki bir tamirciden akü takviyesi yapılabilir. Ancak deniz araçlarında bu durum daha zor ve geç mümkün olabilir. Bu nedenle deniz araçlarında kaliteli, uzun ömürlü akü kullanımı mutlaka gereklidir. Denizin ortasında akü sorunu yaşamamak için doğru akü tipi ve uygun kapasite değerleri tespit edilerek akü tercihi yapılmalıdır.

Akü sektöründe çeşitli markalar öne çıkmış ve belirli kalitenin üzerinde akü üretimleri gerçekleştirilmiştir. En yeni teknolojilerle üretilmiş ve kolay kullanım amaçlanmış olan akülerle yolda kalma, bozulma, donma gibi sorunlarla karşı karşıya kalma durumu minimuma indirilmiştir. Bu sayede zorlu deniz yolculuklarında bile sürücülerin güvenle yol alması ve sürüşün keyfini çıkarması mümkün hale gelmiştir.

Yat akülerinde öncelikli olması gereken özellikler; maksimum korozyon direnci sağlayan ızgaraların olması, vibrasyona karşı güçlendirilmiş tasarımlar, düşük iç dirence sahip teknolojilerle üretilmiş olması, dalga vuruşlarından etkilenmeme, titreşim oluşturmaması ve zor marş almanın önüne geçmesi gibi özelliklerdir.

Marin akü arayışı içerisinde olan deniz ulaşımı sektöründe çalışan kişiler için en değerli seçeneklerden biri olan Aquayachting yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli marin akü tedarik ve satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Denizcilik sektöründe olmazsa olmaz konulardan biri olan akü tedariki, denizcilerin edinmekte özen göstereceği malzemelerin başında gelmektedir. Çünkü Bir teknenin aküsünün kaliteli olması, yüksek verimde çalışması ve düşük enerji tüketerek bütün bu işlemleri gerçekleştirmesi hem bütçe açısından hem kullanım açısından sürücüyü rahatlatmaktadır.

Aqua yachting marin mağazamız; deniz seyahatlerindeki her deniz aracına uygun tekne akü satışını yapılmaktadır. Marin akü satışında şirketimiz bünyesinde bulundurulan markalar: Bas Akü, Exide Akü, Sonnenschein Akü, Fiamm Akü, Federal Akü ve Deta Akü’dür. Şirketimiz bünyesinde bulunan markalar kendi alanlarında en iyi akü üretimi yapmakta olan markalardır. Bizler de müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışmaktayız.

Bodrum ve çevresinde her türlü deniz ulaşımı içerisinde faaliyet gösteren kişiler ve şirketler için tekne akü satışını gerçekleştirmekte olan Aquayachting ile sizler de bütün deniz aracı malzemelerini uygun fiyata edinebilir ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Bodrum akü arayışı içerisinde olan herkes için en doğru adres olan Raymarine yetkili servisi olan; Aqua yachting, yıllar boyunca bütün tekne, yat yedek parçası tamir, tedarik ve bakım işlemlerini yapmış olmanın verdiği tecrübeyle en kaliteli malzemeleri sizlere ulaştırmaktadır. Deniz üzerindeki araçlarınızın verimini iki katına çıkararak daha iyi yol almanızı sağlayacak olan yat akü seçeneklerini Aqua yachting’ te bulabilir ve yolculuklarınızı maksimum güven, minimum arıza ile sürdürebilirsiniz. Raymarine şirketimizi ziyaret ederek veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir, yolculuklarınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

WhatsApp chat